Jak můžete pomoci Vy

Adopcí

Je Vám smutno? Chcete pomoci nějáké zlomené zvířecí dušičce? Tak neváhejte a adoptujte si nějáké zvířátko z naší nabídky ,,Domov hledají“.

V případě zájmu o nějákého pejska nebo kočičku nás kontaktujte na e-mail andeletlapek@email.cz

Dočasný domov

Chcete pomoci pejskům/kočičkám z ulice k lepšímu životu? Máte čas a trpělivost? Pak jste výborným adeptem stát se dočaskářem. Napište nám o sobě více na náš e-mail andeletlapek@email.cz .

Dobrovolnictví

Máte dobré srdce a čas? Můžete nám také pomoci při našich akcích. Hodí se nám hostesky i pomoc při vybalování stanu a věcí na prodej.

Umíte zpívat, tancovat, či nějáké kousky se svým psem? Uvítáme umělce při našich akcích! Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu andeletlapek@email.cz .

Transparentní účet

Můžete nám na náš transparentní účet 2701615365/2010 (FIO banka) poslat libovolnou částku, za kterou pak nakoupíme potřebné věci pro pejsky a kočičky v nouzi. Nezapomeňte! I 20 Kč pomůže ke zlepšení jejich života.

Materiální sbírka

Celoročně u nás probíhá materiální sbírka. Potřeba jsou vodítka, obojky, deky, hračky, odčervovací tablety, vitamínové doplňky, dezinfekční prostředky, kapky na čištění očí a uší, pelíšky a další. Vaše dary nám můžete předat osobně na adrese : Mlýny 33, Hrob 417 04 nebo se domluvit o předání v Ústí nad Labem, případně Teplicích. Také je možné nám dary zaslat poštou.

Klikáním!

Můžete naplnit virtuální misku v projektu Click and Feed – tedy klikej a nakrm. Klikat lze jednou denně. Nezapomeňte, každý klik se počítá! 🙂  www.clickandfeed.cz

Dary do aukce/tomboly

Pokud máte nějáké předměty, které chcete darovat do aukce nebo tomboly, tak také budeme moc rádi. Vaše dary nám můžete předat osobně na adrese : Mlýny 33, Hrob 417 04 nebo se domluvit o předání v Ústí nad Labem, případně Teplicích. Také je možné nám dary zaslat poštou.

Aukce

Celoročně u nás probíhají různé aukce. Výtěžek z aukcí jde na potřebné věci pro pejsky a kočičky v nouzi. Aktuální aukce sledujte prosím na našich Facebookových stránkách

    Andělé tlapek, z.s.  <– KLIK

Ambassador

Jste ve svém oboru špička? Chcete udělat dobrou věc? Sháníme sportovce, zpěváky, pejskaře, kteří jsou úspěšní a chtěli by nám dělat ambassadora. Pokud máte zájem, napište nám prosím na e-mail andeletlapek@email.cz .

 

 

open

Na tomto webu probíhá rekonstrukce za provozu. Děkujeme za pochopení.