V novém domově

Zvířata co již bydlí v novém domově zveřejňujeme pravidelně na našem Facebooku.

Nora

Norinka je roční fenečka, pravděpodobně kříženec JRT a ohaře. Je to ještě hravá pubertačka. Je snášenlivá se všemi pejsky a je to miláček. Nachází se v Mlýnech u Hrobu ( Teplice v Čechách).

Norinka je ve stálé péči naší paní předsedkyně Pavlíny Žitňanské.

Nelinka

Nelinka je 4 letá fena mixu peruánského naháče. Údajně vytažená ze špatných podmínek bývalým majitelem, ale již ji nechtěl protože dělá problémy (prý separačka, panická hrůza ze zvířat), tak jí umístil do garáže. Psů se nebojí a snaží se s nimi komunikovat, děti má ráda, lidi též.

Mia

Ahoj,já jsem Mia,jsem mix belgického ovčáka a je mi deset měsíců. Nejdřív mi říkali, že budu mít výcvik, ale pak mě nechali zavřenou v kotci. Nic neznám a nic neumím, pomalu objevuju svět kolem sebe.
Mia odjela do nového domova do Poděbrad.

Bettynka

Betty je 7 léta fena JRT X čínský nahacek. Je to sestra Muffíka. Je velmi milá a přítulná. Má ráda děti a všechny pejsky, má hygienické návyky a nic neničí. Odjela k nové rodince do Nové město pod Smrkem, kde se má královsky.

Muffík

Muff je 7 lety kříženec čínského naháčka. Je milý, hodný k dětem, psů si sám od sebe nevšímá, ale nemá rád dominantní pejsky. Odcestoval do DO do Českých Budějovic, kde nakonec také zůstal. Má se dobře, žije s dalmatinským puberťákem, králíkem, kočkou a jezdí spolu na chalupu s velkou zahradou.

Merlin

Tak k nám přijel Merlin. 4 letý x čínský naháček, velmi vyhublý a po oholení chlupů pěkný nános špíny. Jinak je to vítací pejsek, pejsci a děti mu nevadí.

Merlinek odcestoval k milým lidem do Ústí nad Labem, kteří mají ještě jednoho adoptovaného boloňáčka. Má v rodině několik dalších naháčků.

DALŠÍ, JIŽ ADOPTOVANÍ PEJSCI

Zvířata co již bydlí v novém domově zveřejňujeme pravidelně na našem Facebooku.